Zajęcia są dostosowane dla dzieci początkujących i tych, które już weszły w bajkowy jogowy świat. Wszystkie pozycje są dokładnie tłumaczone i prezentowane, więc bez obaw, każdy, nawet dorosły ? sobie poradzi.

❓DLA KOGO i KIEDY?

?1 grupa od 3 do 5 lat razem z rodzicami (mamą, tatą lub opiekunem) od 10:00 do 11:00 (poniedziałek – piątek)?

Spędźcie razem trochę czasu w te wakacyjne dni ćwicząc wspólnie jogę. Zapraszam Was na przygodę jogową dla najmłodszych!

Zabiorę Was w bajkowy świat jogi, gdzie można stać się ulubionym zwierzakiem, ale też kwiatem czy przedmiotem. Rozbudzimy naszą wyobraźnię wykonując przy tym różne jogowe pozycje. Nie zapomnimy o tym żeby się porozciągać ale też o tym żeby powzmacniać Wasze ciało. Pobawimy się z równowagą a na koniec zrelaksujemy się przy dźwiękach wyciszającej muzyki.

?2 grupa od 6 do 12 lat od 11:30 do 12:45 (poniedziałek – piątek)?

Idealny wybór na początek jeśli masz dziecko, które jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo chce zostać joginką czy joginem, a ma nieco czasu w te wakacje i chce się o tym przekonać.

Podczas każdych zajęć zadbam o to żeby uspokoił się rozbiegany umysł a ciało mogło się zrelaksować się. Zanim jednak przejdziemy do wyczekiwanej relaksacji, wzmocnimy ciało przez odpowiednio dobrane do poziomu zaawansowania asany. Każdy więc sobie poradzi, bez względu na stopień zaawansowania.

Na zajęciach Twoje dziecko też pozna sposoby jak radzić sobie ze stresem i jak ćwiczyć swoją cierpliwość. Co jednak najważniejsze, to będzie się dobrze bawić!

❓JAKI JEST KOSZT?
110 zł/os (zadatek w wysokości 50 zł płatny w dniu zapisu na konto a pozostała kwota płatna na konto bankowe do 5 lipca)
ING Bank Śląski S.A PL 44 1050 1562 1000 0092 7423 5234

❓CO ZAPEWNIAMY?
Maty, paski do jogi, wałki, koce, akcesoria potrzebne do ćwiczeń, wodę, drobne przekąski

❓GDZIE?
JoyFlowJoga ul. Zygmuntowska 9a Rzeszów

➡️ZAPISY:
Liczba miejsc ograniczona❗️Obowiązuje kolejność zapisów.
Kontakt przez Messenger, mail: agnieszka@jogowanie.pl lub tel. 577 100 588

Jeśli masz grupę minimum 4 osób i wolałbyś/ wolałabyś jogowanie w swoim gronie w innym terminie lub godzinach, to skontaktuj się ze mną a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *